Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukování balonků a půjčovna profi lahví s Héliem

 Jen těžko si lze dnes představit, že byste na společenské události neměli nafukovací balonky. I když by se mohlo zdát, že tento trend ustupuje, opak je pravdou. Velký zájem je především o obří foliové balonky, v žebříčku oblíbenosti se ale stále drží i klasické latexové balonky, ať už nafouknuté vzduchem nebo heliem.


Balonky nafukujeme přímo na naší prodejnách v Praze. Dále jsme schopni obstarat potisk balonků pro komerční účely a dovoz nafouknutých balonků a dekorací díky našemu Balon kurýrovi. Zákazníkům, kteří si chtějí balonky nafouknout sami, poskytujeme také pronájem heliových lahví, profesionálních kompresorů a velikostníků.

Další informace a podrobnosti vám rádi sdělíme na emailu info@balonkypraha.cz, nebo na telefonu +420 774 008 656.

Nafukování balonků vzduchem

Balonky, které se nafukují klasicky vzduchem, speciálním balonkovým kompresorem, přiděláváme na tyčku. Tyto balonky tedy nelétají. Jejich výdrž je i několik dnů, důležité je správné uvázání balonků.

Můžete si od nás zapůjčit profesionální kompresor na balonky, stojan i sizer, více informací najdete v sekci půjčovna, nebo pod tímto odkazem.

Nafukování balonků heliem

Tyto balonky naopak létají, a to právě díky balonkovému plynu, takzvanému heliu. Životnost latexových balonků je zhruba 12-14 hodin, samozřejmě záleží na kvalitě balonku, jejich velikosti, ale například i prostředí, ve kterém jsou balonky umístěny. V chladném prostředí se jejich žitotnost prodlouží i o 100%, naopak v teplém prostředí se snižuje.

Výdrž helia:

  • U latexových balonků je přibližně 12-24 hodin se speciálním gelem může být až 36 hodin*
  • U foliových balonků je minimálně týden

 *Vhodné pouze pro latexové balónky velikosti 30 cm a větší, pokud jsou balónky plněné konfetami, za prodloužení letu neručíme.

Přesné ceny nafukování balónků při on-line objednávce naleznete přímo u produktů v e-shopu. E-shopová cena obsahuje cca 5% slevu oproti cenám na prodejnách nebo zakázkovému foukání přes zákaznický servis.

Pokud si chcete nafouknout balonky sami a stačí vám menší počet, můžete si na našem eshopu i prodejně, zakoupit jednorázovou sadu helia s obsahem pro dvanáct až padesát balonků.

Nafukování balonků na pražské prodejně na Palmovce nebo Dejvické

V naší prodejně si můžete zakoupit různé druhy balonků a současně si je u nás můžete nechat nafouknout. Balonky pak balíme do přepravních pytlů, po zhruba čtyřiceti kusech. Snadno se tedy dají převézt jak autem, tak MHD. Pakliže nemáte možnost vlastního odvozu, můžete využít naši službu Balon kurýr.

Při poptávce nafouknutí, více než deseti kusů balonků, doporučujeme provést objednávku a platbu dopředu. Na určitou hodinu pak bude vaše objednávka připravena.

Menší množství balonků (do padesáti kusů) vám rádi nafoukneme na prodejně. Naopak větší počet balonků foukáme přímo v lokalitě umístění. S provedením vám pak pomohou naši balonkoví dekoratéři v rámci Prahy a blízkého okolí.

Hélium pro vdechování:

Zdvořile varujeme, že hélium, které prodáváme a nafukujeme jím v naší prodejně, není určeno pro vdechování ale k nafukování balónků.  Prosíme nevdechujte jej ve velkém množství. Více se dozvíte pod odkazem.

Ceník helia pro zapůjčení profi lahve - platba pouze spotřebovaného hélia

 

Heliová náplň do balonku (jeden balonek = 10 litrů) Cena náplně balonků heliem vč. DPH
001 – 100 35,00 Kč
101 – 200 32,00 Kč
201 – xxx 30,00 Kč
   
   

 

Ceník vratné zálohy pro heliovou lahev

6 000 Kč za kus (tato záloha vám bude odečtena z ceny spotřebovaného helia).

Při zapůjčení heliové lahve je počítáno každých 10 litrů helia na jeden balonek.
Minimální možný odběr je 1 000 litrů, tedy přibližně 100 balonků, pokud spotřebujete menší množství, bude Vám ze zálohy vždy odečtena částka 2.000 Kč.
Zapůjčujeme lahve o obsahu 8, 20 a 50 litrů.

Profesionální lahve zapůjčujeme v provozní době PO - PÁ 9:00 - 16:00 na centrále BalonkyPraha.cz na Palmovce.

V naší nabídce máme také plné profesionální lahve, kdy si zakoupíte celý obsah s výraznou slevou, tyto produkty naleznete v sekci hélium.