Váš nákupní košík je prázdný.

O nás

Vítejte na naší stránce BalonikyPraha.sk!

Jsme rádi, že jste nás navštívili a rádi vám představíme náš příběh, který stojí za naší firmou.

Začalo to v roce 2006, kdy se náš zakladatel Petr Čermák rozhodl, že chce přinést radost a krásu do životů lidí prostřednictvím balonků a dekorací. Byl to sen, který se postupně proměnil v realitu díky naší vášni pro kreativitu, inovace a neustálé zdokonalování.

Našimi ideálními zákazníky jsou firmy, restaurace, umělecké agentury, pořadatelé plesů, maturanti, rodiče a prostě všichni, kterří rádi slaví. Proč právě oni? Protože víme, že právě tito lidé hledají něco unikátního a originálního pro své akce a my jsme tady, abychom jim to poskytli.

Co nás odlišuje od konkurence? Je to kombinace naší kreativity, odborných znalostí a spolupráce s předními českými balonkovými dekoratéry. Pravidelně absolvujeme kurzy a školení jak v České republice, tak v zahraničí, abychom byli vždy v obraze nejnovějších trendů a technik.

Naše balonky pocházejí z Malaizie (Everts) a Itálie (Gemare), což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Díky tomu, že si dovážíme vlastní balonky, můžeme nabídnout velmi příjemné ceny.

Kreativně navrhujeme dekorace s grácií a svěžím nápadem, nebojíme se riskovat a vždy dodržíme slovo. Zajistíme nejen balonkové dekorace a potisky, ale i umělce a techniku pro akce.

Takže proč si vybrat právě nás? Protože jsme tým nadšenců, kteří milují svou práci a chtějí přinést radost do vašeho života prostřednictvím našich balonků a dekorací. Jsme přátelští, spolehliví a profesionální - to je Balonky Praha.

Neváhejte a využijte našich služeb pro PARTY, SVATBY, PLESY či EVENTY... Těšíme se na spolupráci s vámi!