Váš nákupní košík je prázdný.

Party půjčovna Praha: Vše pro dokonalou oslavu!

Plánujete oslavu narozenin, svatbu, firemní večírek nebo event, ples, karneval nebo jinou událost a chcete, aby byla nezapomenutelná? Pak jste tu správně! Party Půjčovnu Balonky Praha má široký výběr pronájmu vybavení, které promění Vaši akci na jedinečný zážitek.

Máteli rádi všechno pod palcem, stačí si u nás vypůjčit co potřebujete. V opačnm případě, je tu pro Vás náš profesionální tým, který z vaší oslavy udělá tu nejlepší party!

Nabízíme:

 • Foto koutek: Ideální pro zachycení zábavných momentů z Vaší oslavy. Nabízíme různé pozadí, rekvizity a osvětlení, aby si každý mohl pořídit originální fotku.

S obsluhou nebo bez? Máte na výběr. V sortimentu máme i samoobslužné Selfie stroje. Chcete-li mít profesionální fotografie, objednejte si fotokoutek s obsluhou.

 • Půjčovna skákacích hradů: Děti si užijí spoustu zábavy na skákacích hradech v různých tvarech a velikostech. Hrady se hodí vnějších ale i větších vnitřních prostor.  

 • Party stany: Zajistíme Vám kryté posezení pro Vaši oslavu i v případě nepříznivého počasí. Nabízíme stany ve velikosti 3x3 m. K zapůjčení máme i bočnice a závaží, díky kterému zvládnete jakékoliv počasí.

 • Párty nábytek: Nabízíme široký výběr bistro nábytku, jako jsou lavice, stoly, židle, které dodají Vaší oslavě stylový vzhled. Současně Vám půjčíme i potahy, které dodají přidanou hodnotu.

 • Půjčovna stroje na vatu, popcorn: Nabízíme pronájem strojů na výrobu vaty, popcornu a ledových tříští, které zpestří Vaši oslavu a potěší Vaše hosty. Stroje na popcorn jsou designové a na vaší party udělají parádu. Opět si můžete vybrat, zda chcete stroj s obsluhou nebo bez obsluhy.

 • Půjčovna foto pozadí: Nabízíme různé barvy foto pozadí, které dodají Vašim fotkám z oslavy profesionální vzhled. Jsou vyrobeny z platových čtverců, které se lesknou. Dodají tak vašim fotkám party efekt. Na výběr máte z více barevných variant. 

 • Konstrukce na balonkovou dekoraci: Vytvořte si sami úchvatnou balonkovou bránu s pomocí našich konstrukcí. Nabízíme různé tvary a velikosti. Tuto dekoraci nejlépe využijete při slavnostním otevírání prodejny, nebo u vchodu do budovy na místě konání party. Brána se dá umístit do vnitřních ale i venkovních prostor. V ten moment je důležitá stabilizace brány, k tomu vám pomůžou například vodní zátěže. Neváhejte se zeptat našeho zkušeného týmu. 
 • K naší specializaci patří jednoznačně balonková výzdoba. Jsme v ní skutečně dobří. Podívejte se do naší nabídky a nechte si vytvořit balonkovou výzdobu na míru. 
 •  
 • Slavobrány na svatbu: Svatební brána, nádherný prvek při svatebním obřadu, který přidá hodnotu na vaší svatbě. Lze použít i jako pozadí ve fotokoutku. S květinovou dekorací snadno vytvoříte svatební Boho styl.

 

 • Led nápisy a číslice: Naprosto žhavým trendem letošní sezóny jsou Led neonové nápisy, která dávají Vaší party úplně jiný rozměr dekorace. Skvěle se vyjímají na narozeninových oslavách, firemních party i svatební dekoraci. Skvěle se vyjímají i ve foto koutku, kde udělají ohromnou parádu.