Váš nákupní košík je prázdný.

Popcorn - pronájem retro stroje s obsluhou

Co je popcorn?

Popcorn pochází původně z Ameriky, kde je jako pochoutku konzumovali již indiáni. Poté se kukuřice začala dostávat i mezi ostatní obyvatele. Připravuje se zahříváním zrnek kukuřice ve speciálním stroji. Zrnko kukuřice se pak změní v jeho charakteristický tvar, který připomíná bílý květ.

Popcorn se pak dochucuje různými příchutěmi. Mezi ty nejoblíbenější patří máslová, slaná a šunka – sýr. Všechny tyto příchutě máme v nabídce.

Pronájem s obsluhou?

Stroj si můžete sami zapůjčit v naší půjčovně, ale s naší obsluhou bude mít Vaše akce větší glanc.Na různé akce nabízíme pronájem popcornovače s popcornem a příchutěmi.

Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí.

Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 100 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce.

V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

Druhy pronájmu:

Pronájem s obsluhou je jednoduše nejlepší, zejména proto, že popcorn, který připravuje naše profesionální obsluha, voní široko daleko a chutná prostě božsky. Za léta, která se této práci věnujeme jsme vypiplali ty nejlepší receptury, které prostě chutnají každému.

Navíc nic neřešíte, vše si přivezeme. Pro venkovní akce vozíme zdarma i stan 3x3m pro umístění stroje a obsluhy. Pronájem s obsluhou je kalkulován dle délky výroby popcornu.

Nabízíme také samostatný provoz bez obsluhy, více naleznete v tomto odkazu: Party půjčovna Balonkypraha.cz

Další info:

Tato pochoutka je vhodná pro děti i dospělé. V základních směsích nejsou použity žádné alergeny, popcorn tedy může skutečně každý.

Rozměry vozíku: d. 80 x hl. 50 x 160 cm
Příkon: 230 V
Umístění: rovný povrch
Počet porcí: 100 - 160 litrů/hod. (dle stroje)
Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr, chilli-limetka a další

Veškeré informace a cenovou nabídku si můžete vyžádat na telefonu +420 774 008 656 a mailu info@balonkypraha.cz