Váš nákupní košík je prázdný.

Cukrová vata - pronájem stroje s obsluhou

Co je vlastně cukrová vata?

Cukrová vata je druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou vzdušnou hmotou o různé barvě, v závislosti na použitém barvivu. Vyrábí se v mnoha lahodných příchutích. Vzhledově i na dotek je podobná vatě a pro děti je velkým lákadlem.

Principem výroby je roztavení krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na papírový kornout a podávají se ke konzumaci.

Jak chutná?

V nabídce máme široké množství příchutí, které vždy připravujeme těsně před samotnou akcí, tím zajistíme absolutní čerstvost celé směsi a vždy skvělou chuť cukrové vaty.

Příchutě: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi.

A jak to vypadá?

Náš stroj na cukrovou vatu je umístěn v originálně upraveném vozíku pro skvělou reprezentaci vaší kulturní či reklamní akce. Samozřejmostí je pro nás i stylově oblečená obsluha a odladěné doplňky. Pro venkovní akce poskytujeme zdarma i party stan pro umístění vozíku s vatou.

Druhy pronájmu:

Pořádáte-li akci, kde by neměl chybět stroj na cukrovou vatu, obraťte se na nás.
Stroj se vždy pronajímá s vyškolenou obsluhou, která se postará o bezproblémovou výrobu cukrové vaty v maximálním možném množství a kvalitě.

Naše stroje patří mezi špičkové a jejich výkon je okolo 120 porcí za hodinu. Vatu tvoříme zásadně z českého cukru a nejlepších příchutí bez alergenů. 

Časový pronájem - jednoduše si objednáte cukrovou vatu na určitý časový úsek, kdy ji obsluha vyrábí a rozdává zcela zdarma (minimální doba pronájmu je 120 min.).

Další alternativou je zakoupení určitého množství porcí vaty, kdy pořadatel obdrží kupóny, které může rozdávat jako dárky. Na základě předložení kupónu je zájemci vydána porce zdarma.

O dalších podmínkách se informujte na tel.: +420 774 008 656, nebo na e-mail: info@balonkypraha.cz